Zabrze

Sprzedaż i naprawa piecyków gazowych Zabrze

 

Godziny Pracy :
poniedziałek do piątek : 8 – 21
W soboty : 8 – 18
Niedziela – ustalana indywidualnie

Nasza misją jest kompleksowa obsługa państwa piecyków gazowych zarówno pod względem doradztwa,
montażu, konserwacji, napraw w dogodnych dla Państwa terminach.

Nasi klienci powinni się cieszyć z bliskimi codziennym życiem nie myśląc o niedogodnościach wynikających z nieprawidłowej pracy pieca.

Nasza firma zajmuje się naprawą i montażem piecyków gazowych typu junkers (gazowy podgrzewacz wody).

Posiadamy większość części zamiennych do piecyków gazowych różnych firm :


JUNKERS, VAILLANT, EUROSTAR, FERROLI, TERMET, NECKAR, SAUNIER DUVAL, ARISTON, SENSEO, BERETTA.

Dostępne produkty

Posiadamy w swojej ofercie piecyki gazowe z usługą montażu.
Zapewniamy rzetelne doradztwo w zakresie doboru piecyka gazowego i jego instalacji.
Dokonujemy również przeróbki instalacji wodnej i gazowej.

Montaż piecyków Zabrze

Jeżeli kupiliście Państwo Piecyk gazowy w zewnętrznej firmie, to również bardzo dobrze trafiliście. Zdemontujemy stare urządzenie, zamontujemy nowe, a jeżeli będzie potrzeba dokonamy odpowiednich przeróbek instalacji. Ma koniec oczywiście wypełnimy kartę gwarancyjną.

Naprawa piecyków Zabrze

Państwa Piecyk wymaga naprawy:
– słabo odpala
– nie dogrzewa wody
– nie uruchamia się
– cieknie z niego woda
Posiadamy fachową wiedzę i części zamienne do większości piecyków gazowych na rynku.
SPOKOJNIE ROZWIĄŻEMY TEN PROBLEM
NIE ZAWSZE JEST CZAS NA WYMIANĘ NA NOWY

Konserwacja piecyków gazowych Katowice

Konserwacja i czyszczenie piecy gazowych przedłuża ich prawidłowe funkcjonowanie i bezpieczeństwo użytkowania. Nasza firma telefonicznie przypomina naszym klientom o corocznym przeglądzie pieca gazowego. Nasza misją jest Państwa zadowolenie z prawidłowej pracy urządzenia przez długie lata.

Sprzedaż piecyków gazowych Katowice

Potrzebujesz nowy Piecyk gazowy? Posiadamy szeroką ofertę piecy gazowych różnych firm. Nasze piece oferujemy z usługą montażu czyli na tzw. gotowe :
– demontaż starego urządzenia
– montaż w to samo miejsce nowego
– uruchomienie
– sprawdzenie szczelności
– faktura lub paragon
– wypełnienie karty gwarancyjnej
Posiadamy w sprzedaży również czujniki czadu to koszt jedyne 129 zł a zapewnia bezpieczeństwo dla Ciebie i twoich bliskich.

Dojazd do klienta na terenie Zabrza - GRATIS !

Czekamy na zgłoszenia :

Godziny pracy : pon- pt: 8:00 – 22:00

Telefon: 535 993 264

E-mail: biuro@piecykigazowenaprawa.pl

Naprawiamy piecyki gazowe klientom z dzielnic:

Biskupice, Osiedle Borsiga, Centrum Południe, Centrum Północ, Dorota, Grzybowice, Helenka, Osiedle Janek, Kończyce, Maciejów, Makoszowy, Małe Zabrze, Osiedle Mikołaja Kopernika, Mikulczyce, Osiedle Młodego Górnika, Pawłów, Rokitnica, Stare Zabrze, Osiedle Tadeusza Kotarbińskiego, Zaborze, Zaborze Południe, Zaborze Północ.

Nasi Kontrahenci

Opinie Klientów

Naprawa piecyków gazowych Zabrze


Zadzwoń po nas !

To może Cię zainteresować

Jak naprawiamy piecyki Junkers Zabrze

Serwis i konserwacja piecyków gazowych są szalenie istotnymi sprawami, ponieważ niesprawne urządzenia nie tylko nie spełniają swoich funkcji, ale również mogą zagrażać bezpośrednio życiu i zdrowiu. Nie czekaj, zadzwoń do nas i umów z nami termin wizyty. W przypadku polnej potrzeby dojeżdżamy w ten sam dzień! Prowadzimy kompleksowe usługi serwisu, napraw i montażu piecyków gazowych. Działamy na terenie całego Śląska, a dojazd do klienta jest wliczony w cenę usługi. Dlaczego nasza wizyta w Twoim domu jest tak ważna?

Piecyki gazowe mogą być jednofunkcyjne lub dwufunkcyjne. Pierwsze służą podgrzewaniu wody, a drugie podgrzewają wodę i dostarczają ogrzewania do mieszkania. W pierwszym i drugim wypadku serwis jest bardzo ważny. Piecyki gazowe, szczególnie te z otwartą komorą spalania mogą doprowadzić do zaczadzenia. Poza tym ich awaria skutkuje brakiem ciepłej wody, ogrzewania w mieszkaniu, co przyczynia się do przeziębień, chorób, a nawet powstawania grzyba na ścianach. Profesjonalny serwis nie tylko usuwa istniejące awarie, ale również zapobiega ich wystąpieniu i wydłuża żywotność urządzenia. Serwis piecyków gazowych można porównać do corocznych przeglądów samochodów. Ich prawidłowe funkcjonowanie jest ważne nie tylko dla prawidłowej eksploatacji, ale także dla zdrowia użytkownika.

Często zadawane pytania:

Przegląd pieca dwufunkcyjnego oraz jednofunkcyjnego powinien odbywać się przynajmniej raz w roku. W przypadku pieca gazowego, który służy do ogrzewania mieszkania, najlepszym momentem serwisu jest lato lub wczesna jesień, kiedy piec nie jest obciążony dużą ilością pracy. Pozostałe piecyki gazowe do ogrzewania wody można serwisować przez cały rok. Nic nie stoi na przeszkodzie jednak, aby serwisować piecyki dwa razy w roku, szczególnie przed i po sezonie grzewczym.

Piece gazowo- grzewcze pracują w trudnych warunkach. Podczas ich pracy w komorze spalania wytwarzana jest wysoka temperatura, wytwarzają się spaliny zwierające agresywne związki siarki i azotu, a do tego następuje przez nie przepływ gorącej wody pod ciśnieniem 1,5 Bara. Podczas procesu spalania do pieca dostaje się powietrze wraz z zanieczyszczeniami, które osadzają się na palniku i wymienniku ciepła. Powstają utrudnienia w procesie spalania, co znowu wytwarza sadzę, która także osadza się na wymienniku ciepła. Te czynniki powodują zwiększone spalanie gazu, zwiększone zużycie części, co prowadzi do usterek i większych awarii. Każda usterka piecyka gazowego jest wstępem do większej awarii i nie wolno bagatelizować objawów świadczących o problemach z piecykiem. Wracające spaliny z przewodu kominowego, trudności w zapłonie piecyka, brak zapłonu piecyka, niska temperatura wody czy ogrzewania w mieszkaniu mimo wysokich wartości ustawionych w oprogramowaniu pieca, świadczą o mniejszej lub poważniejszej usterce, a czasem o całkowitym zniszczeniu jego części składowej.

Kiedy przeczuwamy, że piecyk gazowy coraz gorzej sobie radzi z ogrzewaniem wody czy pomieszczeń, należy zadzwonić po specjalistów. Służymy Państwu kompleksowym serwisem piecyków gazowych, przeglądem okresowym, a dojechać możemy nawet w dniu zgłoszenia awarii czy konieczności przeglądu pieca gazowego. Oferujemy możliwość naprawy obecnego urządzenia lub w przypadku konieczności wymiany, zupełnie nowe urządzenia – piecyki gazowe najlepszych marek i najnowszej generacji. Oferujemy naprawę, serwis i nowe urządzenia, czyli piecyki takich marek jak: Junkers, Buderus, Vaillant, Beretta, Termet, Saunier Duval, Ferroli, Ariston i inne.

Nasza profesjonalna firma ma w swoich szeregach wyłącznie fachowców, którzy dysponują odpowiednimi uprawnieniami, specjalistyczną wiedzą, profesjonalnym sprzętem i bogatym doświadczeniem. Sam serwis pieca gazowego obejmuje sprawdzenie stanu technicznego piecyka. Sprawdzamy, czy poprawnie działa czujnik ciągu kominowego, który automatycznie wyłącza piec w przypadku awarii. Sprawdzamy zabezpieczenia przed niekontrolowanym wypływem gazu oraz zabezpieczenia przed przegrzaniem. Co powinien zrobić serwisant: wyczyścić i sprawdzić palnik; sprawdzić i wyczyścić wymiennik po stronie spalin; wyczyścić ruszt i czopuch (przewód spalinowy łączący kocioł z kominem) z przerywaczem ciągu; skontrolować funkcjonowanie regulatorów automatyki pogodowej, pokojowej – o ile jest; skontrolować funkcjonowanie regulatorów automatyki pogodowej, pokojowej – o ile jest; sprawdzić szczelność przyłącza i automatyki gazowej; skontrolować i ewentualnie poprawić nastawy mocy; odpowietrzyć kocioł; skontrolować wszystkie zabezpieczenia (czujnik ciągu, zabezpieczenie przeciw wypływowe gazu, zabezpieczenie przed przegrzaniem, zawór bezpieczeństwa) oraz naczynie ciśnieniowe.

Niekiedy piecyk jest najzwyczajniej za stary, aby prowadzić jego serwis. Kolejne części będą się psuły z dużą częstotliwością, a wymiana wielu z nich to koszt nowego piecyka gazowego. Piecyk, który powinien zostać wymieniony to najczęściej urządzenia mające 20 lat i więcej. Nowe piecyki gazowe są dużo bezpieczniejsze od starszych wariantów i odpalane są przez iskrę uzyskiwaną elektrycznie. Nie wymagają zwiększonego przepływu gazu. Ich koszt to od kilkuset złotych do ponad tysiąca złotych. Możemy zaoferować Państwu piecyki gazowe najnowszej generacji, uznanych marek wraz z kompleksową instalacją. Doradzimy Państwu, jaki piecyk wybrać do Państwa potrzeb. Dostosujemy moc piecyka, przepływ wody do rozmiaru pomieszczeń, w których będzie funkcjonował. Możemy zaoferować czujniki czadu, które zainstalujemy razem z nowym piecykiem gazowym. Z naszej strony zapewniamy pełną instalację całego pakietu i usługi serwisowe. Dbamy o najwyższą jakość naszych usług serwisowych i instalacyjnych, ponieważ zdajemy sobie sprawę, iż odpowiadamy za Państwa własność, a przede wszystkim zdrowie i życie. Dlatego w naszym zespole mamy wyłącznie wykwalifikowany personel, z bogatą wiedzą i doświadczeniem, o odpowiednich uprawnieniach do wykonywania serwisu i montażu urządzeń gazowych. Zapraszamy do kontaktu.

Udostępnij nasz serwis piecyków Katowice

Tagi: naprawa piecyków gazowych Zabrze, serwis Junkers Zabrze, czyszczenie picy gazowych Zabrze, konserwacja piecyków Zabrze.

Galeria

Zadzwoń